Privacy Policy and Terms of Use

THIS SOFTWARE IS PROVIDED BY THE COPYRIGHT HOLDERS AND CONTRIBUTORS "AS IS," AND ANY EXPRESS OR IMPLIED WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE, ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL THE COPYRIGHT HOLDER OR CONTRIBUTORS BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY, WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN IF ADVISED OF THE POSIBILITY OF SUCH DAMAGE.

IN CASES WHERE DATA IN THIS SOFTWARE MAY BECOME CORRUPTED, COMPLETELY LOST OR DATA BREACH: DO NOT UPLOAD DATA THAT MAY CAUSE DIRECT OR INDIRECT MATERIAL AND SPIRITUAL DAMAGE TO YOU.

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Kurtgoz Bilisim 'ın Google Play Store da yayınlanan KTG NOTE uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, Girilen Veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs yada kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon Kullanım İzinleri, Uygulamımızda bulunan kısayol arama işlemi için gerekli olan izinlerin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir.Verilen bu izin sadece Uygulamada kayıtlı olan müşterilerinizin kısayol aramalarında kullanılmaktadır ve müşterilerinize ait kişisel veriler sadece size özel veritabnlarında şifreli olarak saklanır.

İnternet Kullanım İzinleri,Uygulamımızdan Verilerin Şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içersinde dolduracağınız formlara ait veri ve fotoğraf transferi için kullanılmaktadır.

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

Kullanıcılarımıza kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı göstereceğiz. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için bu uygulamanın üreticilerini,yayıncılarını,ortaklarını direkt veya dolayı bu uygulamanın hazırlanmasında katkısı olan hiçbir kişi veya kurum/kuruluşu sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf ederiz ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getiririz. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız. Uygulamamız sadece Google Play Store 'da veya ktgnote.com web sitemizde yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden sorumlu değiliz.

Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi [email protected] a e-mail göndererek bize iletebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, "son güncelleme tarihi" olarak en alt kısımda belirtiriz.

Son güncelleme tarihi: 12.05.2022